شرکت Roamer (رومر) در سال ۱۹۸۸ توسط Fritz Meyer (فریتز مایر) در سولوتهورن سوئیس تأسیس گردید. در این نوشته تصمیم داریم شما همراهان عزیز را با رویداد های تأثیرگذار در این شرکت از بدو تأسیس تاکنون آشنا کنیم.

سال ۱۸۸۸: داستان Roamer ( برند ساعت های سوئیسی با کیفیت بالا ) با ایده بنیانگذار آن – Fritz Meyer (فریتز مایر) – برای خلق یک ساعت مچی قوی، در عین حال ظریف و با لوازم جانبی گرانبها  شروع شد. با این هدف مایر کسب و کار خود که شامل یک کارگاه با ۶ کارمند و برای صنعت ساعت چرخ دنده های سیلندری تولید می کردند را در سولوتهورن سوئیس برپا کرد.

سال ۱۸۹۵: تنها پس از طی ۷ سال تعداد کارمندان این کارگاه به ۶۰ نفر رسیده و آن ها موفق به تولید ساعت به طور کامل گردیدند. در همان سال آن ها اولین کالیبر ساعت خود را ایجاد کرده و به مناسبت سی و هشتمین سالگرد تولد  مؤسس این شرکت نام آن را number 38 گذاشتند.

سال ۱۹۰۵: در این سال یکی از مهم ترین نقاط عطف شرکت نوپای مایر اعلام گردید: Fritz Meyer وارد همکاری با Johann Studeli (که یک فرد آموزش دیده و با تجربه در هنر و سنت صنعت سازی بود) شد. این همکاری آغاز افسانه ساعت «MST» بود.

سال ۱۹۰۶-۱۹۰۸: موتورهای «MST» که توسط Fritz Meyer و Johann Studeli ساخته و تولید شده بود، توانست به خاطر دقت بالا و اطمینان شهرت بسیار خوبی در داخل و خارج از سوئیس کسب کند. رشد در تولید آن ها همچنان ادامه داشته تا اینکه تعداد کارگران کارخانه آن ها به ۳۰۰ نفر رسید. نام برند Roamer، موفق ترین خط تولید در سوئیس به عنوان علامت تجاری آن ثبت شد.

نمایش دادن همه 2 نتیجه